Proje Hakkında

MUTLULUĞU DAİRE İÇİNE ALDIK

Hayatta en büyük mutluluk gülümsetebilmektir. En büyük başarı da bunu devam ettirebilmek. 30 yılı aşkın deneyimimiz ve sahip olduğumuz vizyonla, bugüne kadar binlerce ailenin mutluluğuna ev sahipliği yaptık.

Mutluluklarını daire içine aldık...

Şimdi, Esenyurt’un prestijine prestij katacak Gül Park Yaşam’la mutluluğunuzu
daire içine alma sırası sizin, sizi gülümsetme sırası da bizim.

MUTLULUĞUNUZ DAİRE DAİRE YAYILACAK

Önemsediğimiz, unutmak istemediğimiz her şeyi ya not alır ya da kırmızı bir kalemle daire içine alırız… Biz de tam öyle yaptık. Günlük hayatımızın bir parçası haline gelen, bize keyif veren olmazsa olmazlarımızı Gül Yapı farkıyla sizin için yeniden yorumladık.

Spor alanlarından sosyal alanlara, mevsim çiçekleriyle dolu peyzaj alanlarından yeşil alanlara, alışveriş merkezlerinden sinema ve restoranlara ihtiyacınız olan her şeyi bir araya topladık, ayrıcalıklarınıza ayrıcalık kattık.

SİZİN MUTLULUĞUNUZ KAÇ ODALI?

Beylikdüzü’nde 35.000 metrekare alan üzerinde, 6 bloklu bir rezidans projesi olarak yükselen Gül Park Yaşam; 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri, şehir yaşamının modern ayrıcalıkları, siz ve çocuklarınızın ihtiyaçlarına cevap veren sosyal alanları ile ailenize mutluluk, yaşamınıza ayrıcalık katacak.

BOL BOL KAHKAHA, BOL BOL GÜLÜMSEME

Hepimiz biliriz, onlar mutlu oldukça biz daha da mutlu oluruz. Çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmak için hazırlanan özel etüt odaları, koruma alanlı oyun ve park alanları, doğayla iç içe yeşile değer verecek bir nesil yetiştirmek için tasarlanan renk renk çiçek bahçeleri ve yeni arkadaşlarıyla Gül Park Yaşam’da duyabileceğiniz tek gürültü, çocuklarınızın kahkahalarıdır…

ALTI ÜSTÜ MUTLULUK

Üst katta eviniz, alt katta favori yemeğinizi tadabileceğiniz restoranlarınız, modaya ev sahipliği yapan cadde dükkanlarınız, tüm bunlara ev sahipliği yapan evinizle “altı üstü mutluluk” Gül Park Yaşam’da .

KÜNYE

  • ÜNİTE ADEDİ : 564 DAİRE
  • 65 MAĞAZA
  • ARAZİ : 35.000 m2
  • PROJE BAŞLANGIÇ TARİHİ : 2013
  • TESLİM TARİHİ : 2016